E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Borstlös likströmsmotor

42ZW3S serien

42ZW3S serien

Produktserie: Borstlös DC MotorProduct namn: 42ZW3S SeriesProduct intro: 42ZW3S serien == för mer information: ==

Svensson Motion Technologies Co., Ltd är en av top level Kina 42zw3s serien tillverkare och leverantörer, som ett professionellt företag, vår fabrik är alltid kunna producera 42zw3s Seriesprodukter med bra kvalitet och pris. Välkommen för att köpa produkter från oss.

Produktserie: Borstlös DC Motor

Produkt namn: 42ZW3S serien

Produkt intro: 42ZW3S serien

== För mer information: ==


ModellEnheter

42ZW3

S41A20

42ZW3S

41A40

42ZW3

S41A80

42ZW3S

61A20

42ZW3S

61A40

42ZW3

S61A80

42ZW3

S81A20

42ZW3

S81A40

42ZW3

S81A80

42ZW3

S101A20

42ZW3

S101A40

42ZW3

S101A60

Antal poler
8
Antal
3
MärkspänningVDC24
Nominellt varvtalRPM200040008000200040008000200040008000200040006000
Kontinuerlig stall vridmomentNorén0.0720.0720.0720.24W0.24W0.24W0,2250,2250,2250,30,30,3
Nominellt vridmomentNorén0,0630,0630,0630,1250,1250,1250.190.190.190,250,250,25
MärkeffektW132652265210439,57915852,5105157,5
Maximalt vridmomentNorén0.190.190.190,3750,3750,3750.570.570.570,750,750,75
ToppströmmenA2.75.410,85.310.621,27.2514,529102030
Vridmoment konstantNm / A0.0740,0350.020.0740,0350.020.0740,0350.020.0740,0350.028
Tillbaka E.M.FV/KRPM7,823.662.17,823.662.17,823.662.17,823.663
Rotor tröghetg.c㎡242424484848727272969696
Kroppslängdmm414141616161818181101101101
SpänningsområdeVDC12 ~ 48
Olika varvtalRPM2000 ~ 8000
ViktKg0,30,30,30,450,450,450,60,60,60,80,80,8

Hot Tags: 42zw3s serien, Kina, tillverkare, leverantörer, fabriken, företag, köpa, produkter
Relaterade produkter
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd