E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Borstlös likströmsmotor

42ZW3SA serien

42ZW3SA serien

Produktserie: Borstlös DC MotorProduct namn: 42ZW3SA SeriesProduct intro: 42ZW3SA serien == för mer information: ==

Svensson Motion Technologies Co., Ltd är en av top level Kina 42zw3sa serien tillverkare och leverantörer, som ett professionellt företag, vår fabrik är alltid kunna producera 42zw3sa Seriesprodukter med bra kvalitet och pris. Välkommen för att köpa produkter från oss.

Produktserie: Borstlös DC Motor

Produkt namn: 42ZW3SA serien

Produkt intro: 42ZW3SA serien

== För mer information: ==


ModellEnheter42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Antal poler

8

Antal

3

MärkspänningVDC

24

Nominellt varvtalRPM100030004000100030004000100030004000
Kontinuerlig stall vridmomentNorén0.0960.0960.0960.190.190.190,280,280,28
Nominellt vridmomentNorén0,080,080,080.160.160.160,240,240,24
MärkeffektW8.32533.216,650672575100
Maximalt vridmomentNorén0,240,240,240.570.570.570,720,720,72
ToppströmmenA1.33.95.22.67,810.43.911,7215.63
Vridmoment konstantNm / A0.1620,060.0450.1620,060.0450.1620,030.045
Tillbaka E.M.FV/KRPM17,16.34.817,16.34.817,16.34.8
Rotor tröghetg.c㎡242424484848727272
Kroppslängdmm464646626262787878
SpänningsområdeVDC12 ~ 48
Olika varvtalRPM1000 ~ 4000
ViktKg0,30,30,30,440,440,440,560,560,56
Hot Tags: 42zw3sa serien, Kina, tillverkare, leverantörer, fabriken, företag, köpa, produkter

Ett par: 73ZYT serien

Nästa: 80ZYT serien

Relaterade produkter
Copyright © Svensson Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Svensson Motion Technologies Co., Ltd