E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA23 Borstlös likströmsmotor

57ZW3Y serien

57ZW3Y serien

Produktserie: Borstlös DC MotorProduct namn: 57ZW3Y SeriesProduct intro: 57ZW3Y serien == för mer information: ==

Svensson Motion Technologies Co., Ltd är en av top level Kina 57zw3y serien tillverkare och leverantörer, som ett professionellt företag, vår fabrik är alltid kunna producera 57zw3y Seriesprodukter med bra kvalitet och pris. Välkommen för att köpa produkter från oss.

Produktserie: Borstlös DC Motor

Produkt namn: 57ZW3Y serien

Produkt intro: 57ZW3Y serien

== För mer information: ==


ModellEnheter57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
Antal poler
4
Antal
3
MärkspänningVDC24
Nominellt varvtalRPM2000400060002000400060002000400020004000
Kontinuerlig stall vridmomentNorén0.190.190.190,3840,3840,3840,540,540,720,72
Nominellt vridmomentNorén0.160.160.160,320,320,320,450,450,60,6
MärkeffektW33,567100,56713420194188125251
Maximalt vridmomentNorén0,480,480,480,960,960,961,351,351.81.8
ToppströmmenA5,5811.116,711.122,233,315,631,220,841,6
Vridmoment konstantNm / A0.0810.0450.0280.0810.0450.0280.0810.0450.0810.045
Tillbaka E.M.FV/KRPM8,574.838,574.838,574.88,574.8
Rotor tröghetg.c㎡60,560,560,5113113113181.5181.5242242
Kroppslängdmm5454547474749494114114
SpänningsområdeVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
Olika varvtalRPM2000 ~ 6000
ViktKg0,50,50,50,750,750,75111.251.25
Hot Tags: 57zw3y serien, Kina, tillverkare, leverantörer, fabriken, företag, köpa, produkter

Ett par: 63ZYT serien

Nästa: 73ZYT serien

Relaterade produkter
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd