E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA31 Borstlös likströmsmotor

80ZW3S serien

80ZW3S serien

Produktserie: Borstlös DC MotorProduct namn: 80ZW3S SeriesProduct intro: 80ZW3S serien == för mer information: ==

Svensson Motion Technologies Co., Ltd är en av top level Kina 80zw3s serien tillverkare och leverantörer, som ett professionellt företag, vår fabrik är alltid kunna producera 80zw3s Seriesprodukter med bra kvalitet och pris. Välkommen för att köpa produkter från oss.

Produktserie: Borstlös DC Motor

Produkt namn: 80ZW3S serien

Produkt intro: 80ZW3S serien

== För mer information: ==


ModellEnheterEnheter80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Antal poler

8
Antal

3
MärkspänningVDCVDC4848310310
Nominellt varvtalRPMRPM2500300020002500
Kontinuerlig stall vridmomentNorénNorén1,562.94.24.8
Nominellt vridmomentNorénNorén1.32.43.54
MärkeffektWW3407547331047
Maximalt vridmomentNorénNorén3.87.110.512
ToppströmmenAA28,362.89,513,5
Vridmoment konstantNm / ANm / A0.1210.0680,0420.121
Tillbaka E.M.FV/KRPMV/KRPM108,877,565,7
Rotor tröghetg.c㎡Kg.c㎡1,051,822,632,97
Kroppslängdmmmm98122150160
SpänningsområdeVDCVDC12 ~ 310
Olika varvtalRPMRPM1000 ~ 3000
ViktKgKg33.54.14.3
Hot Tags: 80zw3s serien, Kina, tillverkare, leverantörer, fabriken, företag, köpa, produkter

Ett par: 86ZW3SA serien

Nästa: 57ZW3S serien

Relaterade produkter
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd