E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Borstlös likströmsmotor

86ZW3S serien

86ZW3S serien

Produktserie: Borstlös DC MotorProduct namn: 86ZW3S SeriesProduct intro: 86ZW3S serien == för mer information: ==

Svensson Motion Technologies Co., Ltd är en av top level Kina 86zw3s serien tillverkare och leverantörer, som ett professionellt företag, vår fabrik är alltid kunna producera 86zw3s Seriesprodukter med bra kvalitet och pris. Välkommen för att köpa produkter från oss.

Produktserie: Borstlös DC Motor

Produkt namn: 86ZW3S serien

Produkt intro: 86ZW3S serien

== För mer information: ==


ModellEnheter86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Antal poler
8
Antal
3
MärkspänningVDC48
Nominellt varvtalRPM10003000100030001000300010003000
Kontinuerlig stall vridmomentNorén0,420,420.840.841,681,682.522.2
Nominellt vridmomentNorén0.350.350,70,71.41.42.12.1
MärkeffektW24,311073220147440220660
Maximalt vridmomentNorén1,051,052.12.14.24.26.36.3
ToppströmmenA2,868,65.717,111,434,317,251,5
Vridmoment konstantNm / A0.3240.120.3240.120.3240.120.3240.12
Tillbaka E.M.FV/KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Rotor tröghetg.c㎡0,40,40,80,81.61.62.42.4
Kroppslängdmm585871719898125125
SpänningsområdeVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Olika varvtalRPM1000 ~ 3000
ViktKg1.51.51,91,92.62.644
Hot Tags: 86zw3s serien, Kina, tillverkare, leverantörer, fabriken, företag, köpa, produkter

Ett par: 40ZYT serien

Nästa: 86ZW3SA serien

Relaterade produkter
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd