E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Borstlös likströmsmotor

86ZW3SA serien

86ZW3SA serien

Produktserie: Borstlös DC MotorProduct namn: 86ZW3SA SeriesProduct intro: 86ZW3SA serien == för mer information: ==

Svensson Motion Technologies Co., Ltd är en av top level Kina 86zw3sa serien tillverkare och leverantörer, som ett professionellt företag, vår fabrik är alltid kunna producera 86zw3sa Seriesprodukter med bra kvalitet och pris. Välkommen för att köpa produkter från oss.

Produktserie: Borstlös DC Motor

Produkt namn: 86ZW3SA serien

Produkt intro: 86ZW3SA serien

== För mer information: ==


ModellEnheter86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Antal poler
4
Antal
3
MärkspänningVDC24484831048310
Nominellt varvtalRPM200040002000600020006000
Kontinuerlig stall vridmomentNorén0.840.841,681,682.522.2
Nominellt vridmomentNorén0,70,71.41.42.12
MärkeffektW1472932938794401256
Maximalt vridmomentNorén2.12.14.24.26.36
ToppströmmenA252424,710,83615.4
Vridmoment konstantNm / A0.0840.0870,170,390.1750,39
Tillbaka E.M.FV/KRPM8,99.251841,318,541,3
Rotor tröghetKg.c㎡0,70,71.41.42.12.1
Kroppslängdmm71719898125125
SpänningsområdeVDC12 ~ 310
Olika varvtalRPM2000 ~ 6000
ViktKg1,91,92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa serien, Kina, tillverkare, leverantörer, fabriken, företag, köpa, produkter

Ett par: 86ZW3S serien

Nästa: 80ZW3S serien

Relaterade produkter
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd