E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA43 Borstlös likströmsmotor

110ZW3S serien

110ZW3S serien

Produktserie: Borstlös DC MotorProduct namn: 110ZW3S SeriesProduct intro: 110ZW3S serien == för mer information: ==

Svensson Motion Technologies Co., Ltd är en av top level Kina 110zw3s serien tillverkare och leverantörer, som ett professionellt företag, vår fabrik är alltid kunna producera 110zw3s Seriesprodukter med bra kvalitet och pris. Välkommen för att köpa produkter från oss.

Produktserie: Borstlös DC Motor

Produkt namn: 110ZW3S serien

Produkt intro: 110ZW3S serien

== För mer information: ==


ModellEnheter110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Antal poler
8
Antal
3
MärkspänningVDC310170310170170170170
Nominellt varvtalRPM3000300030002000240020002400
Kontinuerlig stall vridmomentNorén2.22,24.87.1647.168.5928.592
Nominellt vridmomentNorén224667.167.16
MärkeffektW62562512501250150015001800
Maximalt vridmomentNorén661217.9117.9121.4821.48
ToppströmmenA814,514,731,537,537,545
Vridmoment konstantNm / A0,770,770,770.5950,50.5950,5
Tillbaka E.M.FV/KRPM80,544,281.5862.9653,153,162.96
Rotor tröghetg.c㎡1,91,93.3555.95.9
Kroppslängdmm125125155185185210210
SpänningsområdeVDC48 ~ 310
Olika varvtalRPM1000 ~ 3000
ViktKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: 110zw3s serien, Kina, tillverkare, leverantörer, fabriken, företag, köpa, produkter
Relaterade produkter
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd